Ota yhteyttä

Kehitämme ja testaamme jatkuvasti Woodlya uusiin sovelluksiin. Ota yhteyttä, jos sinulla herää kysymyksiä ja ideoita.

woodly

Markku Pirskanen

Chief Financial Officer
markku.pirskanen@woodly.com
+358 (0) 405174606

woodly

Jaakko Kaminen

CEO
jaakko.kaminen@woodly.com
+358 (0)40 590 0035

woodly

Tomi Nyman

Chief Commercial Officer
Tomi.nyman@woodly.com
+358 (0) 44 241 5990

woodly

Tiina Tuominen

Director, Sustainability and Communications
tiina.tuominen@woodly.com
+358 (0) 40 551 6614

woodly

Tommi Vuorinen

CTO
tommi.vuorinen@woodly.com
+358 (0) 40 091 4113

woodly

Veera Virtanen

Director, Business Development
veera.virtanen@woodly.com
+358 (0)40 743 8411

woodly

Patrik Kuitunen

Social Media Manager
patrik.kuitunen@woodly.com
+358 (0) 40 1259 101

woodly

Nico Weckström

Sales Director
nico.weckstrom@woodly.com
+358 (0) 40 670 1464

Mitä mieltä olet tästä sisällöstä

Kiitos palautteestasi. Voitko kertoa tarkemmin miten sivustomme palvelisi paremmin?