Ota yhteyttä

Kehitämme ja testaamme jatkuvasti Woodlya uusiin sovelluksiin. Ota yhteyttä, jos sinulla herää kysymyksiä ja ideoita.

woodly

Kenneth Lindfors

CEO
kenneth.lindfors@woodly.com
+358 (0)50 342 5295

woodly

Christoph Schiller

Vice President of Sales and Marketing
christoph.schiller@woodly.com
+49 175 5757771

woodly

Tomi Nyman

Strategic Advisor
Tomi.nyman@woodly.com
+358 (0) 44 241 5990

woodly

Tiina Tuominen

Director, Sustainability and Communications
tiina.tuominen@woodly.com
+358 (0) 40 551 6614

woodly

Tommi Vuorinen

CTO
tommi.vuorinen@woodly.com
+358 (0) 40 091 4113

woodly

John Mansfield

UK Sales Manager
john.mansfield@woodly.com
+044 (0)7938 913 365

woodly

Patrik Kuitunen

Social Media Manager
patrik.kuitunen@woodly.com
+358 (0) 40 1259 101

Mitä mieltä olet tästä sisällöstä

Kiitos palautteestasi. Voitko kertoa tarkemmin miten sivustomme palvelisi paremmin?